| Swaggy1008 a întrebat:

Hei, TPU! Ma tot chinui de vreo cateva zile sa gasesc loc de camping la mare, dar nu prea sunt astfel de locuri.
Eu ador sa merg cu cortul, caci merg foarte rar, de obicei stau la hotel. Daca stiti vreun loc de camping, amenajat, desigur si sa aiba o securitate buna, va rog sa imi spuneti. Nu conteaza tariful, singura mea dorinta e sa aiba securitate buna. Multumesc

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Incearca si plaja Corbu, e mai salbatica, dar plaja e ca la Mamaia, intrarea in apa lina, iar atmosfera ca-n Vama Veche, acum 30 de ani...

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Exista camping amenajat in statiunea Eforie Nord am fost acum cativa ani si nu n-ea disparut nimic aveau si dusuri.

| Swaggy1008 explică (pentru Preda_Mariana_1972):

Imi poti spune cu se numeste, te rog?

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar este un singur camping in Eforie pentru corturi si rulote e undeva pe langa gara