| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, nu stiu ce sa ma mai fac. iubesc o fata enorm de mult si sunt cu ea de aproximativ 9 luni,totul e frumos ma duc la ea acasa stam impreuna ii cunosc familia totul e perfect.dar ea,ea este problema mereu ma cert cu ea din cauza baietiilor la inceput a vrut sa ma lase pentru altcineva dar am convins-o sa nu o faca.
Nu este saptamana sa nu ne certam, acum va rog parerea si a fetelor daca aveti un baiat care va iubeste si ar lasa totul pentru voi a-ti continua sa ii gresiti?
Defiecare data cand greseste imi spune ca ii pare rau, ca nu vad ca imi face numai rau ca nu mai vrea sa ma raneasca dar o face incontinu.i-am interzis sa mai vorbeasca cu baiatul care a vrut sa ma lase si tot a continuat sa vorbeasca. cred ca am iertat-o de 30 de ori nu stiu ce se intampla cu mine. vreau sa plec de langa ea si nu pot am facut-o de nenumarate ori si m-am intors inapoi la ea si culmea imi zicea ca tot ea m-a iertat desi a fost vina ei.
Ma simt la capatul puterilor nu stiu ce este cu mine, nu incepeti cu fraze gen las-o si treci mai departe nu e greu...credeti-ma ca nu pot cand am incercat sa fac asta am inceput sa tremur si sa ametesc si m-am intors inapoi la ea, uneori imi vine sa ma omor sa nu mai simt atata durere. va rog ajutati-ma si care doreste sa afle mai multe si sa ma ajute va las si adresa de mess daca doriti.
Am nevoie de ajutorul si sfaturile voastre ca nu stiu de ce am devenit asa dependent incat sa nu mai pot renunta sad
Va multumesc tuturor

Răspuns Câştigător
| MorganaM a răspuns:

Dar nu inteleg de ce ai atitudinea asta de om distrus. Nici daca pateau ceva careva din familia ta nu erai asa. E doar o fata, ce suferi asa de mult pentru ea? Mai ales ca ii esti indiferent.
Nu sunt toate fetele asa, eu nu as face asta, dar ea e inclinata sa fie o tarfulita din pacate, si asa va fi toata viata.
Ce simti tu nu cred ca e iubire, ci obisnuinta, te-ai obisnuit cu ea si fara ea te simti gol, atata tot. Ei bine, iti poti cauta alte fete dragute, iubitoare si devotate. Te asigur ca sunt, cel putin vreo 6 stiu eu happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea este ca ea nu tine la tine daca a vrut sa te lase pentru altul.Te cred ca vei suferi daca iti spun dar las-o sa caute ce-si doreste.Este foarte clar pentru mine ca ea vrea altceva de la viata.Pentru tine vad ca NU.

| Drolja a răspuns:

Tu si cu Iisus Hristos...

| Doub a răspuns:

Dacă te iubea şi te respecta, nu voia să se despartă de tine.

| mihaicelsfant a răspuns:

Las-o mai libera! nu fa ca mine ca o pierzi, ai mai multa incredere in ea. lasa sa plece daca te iubeste vine ea inapoi.
vrei sa vb cu tine pe privat? ca asa am patit si eu

| skyrim2 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Da

| mihaicelsfant a răspuns (pentru skyrim2):

Da skype

| skyrim2 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Am decat mess, id: dedey_d3y68@yahoo.com

| mihaicelsfant a răspuns (pentru skyrim2):

Eu nu am mess. vrei sa te ajut? fa un cont de Skypewinking

| Basthet a răspuns:

Bună!
Dacă nu poți s-o lași (ceea ce ar fi, poate, cel mai indicat) atunci strânge din dinți și prefă-te mai indiferent. Caut-o mai rar, nu o mai întreba cu cine a vorbit și de ce. Fetelor nu le plac pisălogii, și nici geloșii. Dacă e să stea cu tine, o să stea. Dacă nu... orice ai face nu va sta.
Și termină cu prostia asta, că îți vine să te omori... Pentru o fată?! Haida-de! Sunt mii și mii de fete disponibile, doar uită-te în jur. Ai o viață înainte, o familie, o carieră de construit, viața e frumoasă cu toate greutățile ei.
Hai, revino-ți!