| Swetlly122 a întrebat:

Nu vreau să îmi fac planul ca țiganul până nu iau bacul, dar totuși întrebarea mea ar fi: Ce facultăți cunoașteți in București în care se intra doar cu media de la bac? Și medii așa mai micuțe și la buget as prefera

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

UB - Facultatea de geografie. happy 99% sanse sa intri la buget.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai mă cu țiganii... Există o facultate lângă București unde se intră fără medii, bac, nu mai știu numele, e o facultate polivalentă, înveți de toate acolo.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mai bine nu faci nicio facultate, sincer. Medie mică, buget, visezi aiurea laughing.

| Violleta2022 a răspuns:

La buget se intra numai cu medii de peste 9.50.
Bugetul este numai pentru premianti, fiind un beneficiu de merit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

La politehnica se intra si cu medii mai mici. si cu concurs. poti sa intrii si cu note gen 7:50 lejer, dar e o facultate grea apoi... si nu prea potrivita pentru o domnisoara laughing