| jean a întrebat:

Hei!

Vreau sa ma alatur unui grup, insa nu stiu cum sa o fac. Imi place acel grup de oameni, suntem colegi la facultate, dar nu pot sa ma bag pur si simplu in seama cu acele persoane. Doar nu ma duc si incep sa turui, nu? Dati-mi niste idei cum sa reusesc sa ma integrez in acel grup.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te împrietinesti cu cineva din grup apoi prin el intri in grup, astfel e mult mai usor si esti acceptat mai usor

| Violleta2022 a răspuns:

Saluti si te apropii de cineva din grup, intrebandu-l cat este ceasul sau ce ore are ....pana te imprietenesti cu el si apoi, te introduce el in grup.

| Crackman a răspuns:

Eu ma bag pur si simplu laughing) cu cine vreau in vorba.
Ce ataya planuit, dai bice.
Deschide si tu un subiect de actualitate cum este virusul asta si dupa vezi ce mai zic si ei