| Swetlly122 a întrebat:

Heidi TPU! Ce părere ați avea dacă ați vedea o fata de 17 ani destul de frumușică cu poze pe Insta ca de fotomodel, iar pe drum o vedeți că da cu bățul după vaci? Dar vacile nu sunt ale ei ci doar făcea o faptă bună.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Raman masca dar nu zic ca e ciudata doar ca mi se pare ciudat la faza cu batul si vaca

Bula
| Bula a răspuns:

Pe Insta = reclama
Pe drum = promotia
... in realitate - uite-te la ea acasa, cum se descurca singura.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu m-aș lua după ceea ce văd pe Insta sau pe stradă, ci după ceea ce simt.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce legatura are? E o "moda" cu astfel de poze, asa ca nu e nici o problema. Fiecare cu treaba lui.

| Mosotti a răspuns:

Si daca da cu batul dupa vaci care e problema? Daca iti place, iti place si gata, nu conteaza ce face, tocmai sa o apreciezi ca facea o fapta buna, deci are si suflet! Si ce treaba are ca e frumoasa cu datul cu batul dupa vaci? Nici asta nu are nici o legatura, frumos, urat, e tot una, activitatile pot fi aceleasi. Deci am o parere foarte buna de ea, ca face o fapta buna pentru cine avea vacile.

| Bizon95 a răspuns:

Mi-ar place si mai mult chiar daca nu stiam ca facea o fapta buna, pentru ca e clar ca e o fata buna si nu una cu fite si basini in cap

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba aia "ești ca un sandwish de la fast-food. Arăți bine doar în poze". Ca in rest Dumnezeu cu mila... Oricum pe Instagram prea multe curci se cred păsări exotice.

| BlackLight1987 a răspuns:

Păi si ce este rau in asta? Daca ție îți place de ea, nu e nici o pb. Isi ajuta veciniiwinking