| Allinutza_Ally_1997 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Vine ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou sa-i i-au. Nu e un romantic care sa vrea poze, cani personalizate sau felicitari. Deci ce i-as putea lua? Precizez ca de ziua lui facem o luna de relatie. thinking Deci ce i-as putea lua? confused Mersii. :*

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O carte, de exemplu. daca afli ce carti isi doreste, ii poti lua una dintre ele.

| mona a răspuns:

Un tricou, un parfum

| Ea12345 a răspuns:

Un ceas, un prafum.

| Matt24 a răspuns:

Cati ani are si cati ani ai tu?
Ce pasiuni are? Poate il scoti la o intalnire in oras, mergeti sa mancati ceva, apoi un spectacol, multe saruturi si ceva mciut care sa-i aduca aminte de ziua aceea.

| Allinutza_Ally_1997 explică (pentru Matt24):

Avem 16 ani. Face box, ii place fotbalul si sa se distreze. happy

| grab a răspuns:

Un tricou personalizat cu specificul pasiunii lui.
Sunt o gramada de motto-uri amuzante.
Stima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand sa-i oferi o noapte de dragoste, e cel mai frumos cadou, eu una asa as face.
Te pup!

| marktheshark a răspuns:

Un ceas sau o camasa

| ChristtineA a răspuns:

Un ceas, o bratara si o felicitare in care sa ii arati ca nu ai uitat ca faceti 1 luna impreuna.

| lila36 a răspuns:

Am o carte care nu credeam ca o sa ma ajute vreodata, se numeste"cartea indragostitiilor" si zice ca la prima aniversare sa ii iei un ceas. Sper ca te-am ajutat.Pe curand.

| madb a răspuns:

O bricheta daca e fumator, ceva practic si util, un animalut:)), un pestisor, catuse :)) daca sunteti activi sexual... oricum ai de unde alege. Uite o idee de alegere online: http://www.fungift.ro/magazin-online-cadouri/index.html

| Allinutza_Ally_1997 explică (pentru madb):

Suntem de aproape o luna impreuna. Cum sa fim activi sexuali? thinking Ma rog. Nu sunt una din aia. Sper sa nu se supere nimeni pentru vorba asta.

| madb a răspuns (pentru Allinutza_Ally_1997):

Nu se supara nimeni. E o tara libera. Nu se supara nici daca erai activa, sau cel putin nu ar trebui sa intereseze pe nimeni!hee hee Sper sa nu te fi suparat tu pe mine!