| Ade1998 a întrebat:

As vrea sa ma transfer la un alt liceu, si as vrea sa ma ajutati sa imi spuneti cum as putea sa o conving pe mama sa ma lase sa ma transfer. Ea nu este de acord de aceea nu stiu ce sa mai fac sa o conving. Astept raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Pai spune-i mamei tale ca nu poti nici cum sa te acomodezi cu acest liceu.Ti-ar place sa te transferi la liceul cutare deoarece acolo iti sunt majoritatea prietenilor, acolo se invata mai bine. Inventezi tu. Spune-i ca este pentru binele tau. Mult succes :*