| Swetlly122 a întrebat:

Heii TPU! A venit un băiat pentru mine 40 de km și a fost super ok, mereu îmi spune că sunt draguuuta raau, înseamnă că mă place puțin? Faza e că doar eu ii scriu dar nu prea mă deranjează, atâta timp cât îmi răspunde bine și neindiferent. Faza e că el a venit pentru mine, iar eu când am fost in București acolo unde sta el, nu i-am zis, a aflat de pe insta că am postat un story și cred că s-a cam supărat puțin, sincer eu nu as mai vorbi cu mine. Și apoi a fost ziua mea și mi-a spus la multi ani destul de drăguț cu emoticoane și urări deci e bine? Ar trebui să îl mai bag și eu în seamă atâta timp cât îmi e drag și vreau să îmi repar greseala nu?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

40 km fara sa ti-o traga e prost omu. Maj bine mergea la o curva din banii platiti pana la tine. Macar a fost domn & tu speriata de bomba

| Violleta2022 a răspuns:

Ai mare grija sa nu fie vreun proxenet, care racoleaza fete sa le vanda pe piata de prostitutie!
Indiferenta lui la scris imi spune ca nu-i indragostit de tine si alt interes sa te viziteze, mai ales in alt oras, nu ar fi decat unul strict de racolare.

| Celcestietot a răspuns:

Pai el ar trebui sa nu te mai bage, nu tu pe el. Baga-l in seama, ca nu te mananca.

| Goete a răspuns:

Vezi ce zice Ioneasca atotstiutoarea si ai grija sa nu spui nimic in contra, ca te blocheaza happy
Asa au racolat-o si pe ea proxenetii... mama, cat de zapacit(a) e!
Daca iti place asculta-ti inima si nu-l mai vopsi pe Dracul pe perete, c-o fi, c-o pati.
Daca e ocupat e normal sa nu iti prea scrie.

| gemeni6226 a răspuns:

Bineinteles ca ar trebui daca ti-e drag. Daca a venit 40 km e dovada sigura.Mie cineva de 3 ani imi da tircoale sta la 1 km si nici atit nu a fost in stare sa faca.Deci e clar faptele vorbesc 40 km deja e dovada clara.In afara de asta eu vb cu cineva de 11 ani si in 11 ani de doua ori a venit numai si acela a fost ultima oara acus 6 ani.