| Swetlly122 a întrebat:

Heii TPU! Astăzi am fost o leneșă, am scris doar un text argumentativ la română cu toate că am bacul și mult de recuperat dar eu spun că e bine.happyVoi ce spuneți? Adică dau bacul la mate nu mai știu tabla înmulțirii și încă nu m-am apucat să învăț, asta-i de rău nu?

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai normal ca e de rau, auzi ce intrebari pui, daca ai bacu si nu esti pregatita, pana acu ce ai facut? Trebuia sa fi invatat pana acum. Pune mana si recupereaza cat se mai poate si ce o fi o fi.

Răspuns utilizator avertizat