| Swetlly122 a întrebat:

Heii TPU! Michelle Obama soția lui Barack Obama a scos o carte noua care se numește"Povestea mea".Am citit-o și din păcate mi s-a părut cam plictisitoare nu era nimic acolo scris de masoni, de extratereștri toate chestiile astea interesante nimic.Voi ce credeți are Barack legătură cu chestiile astea "pananromale" sa le zic așa.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu in loc sa iesi in oras sa ne vedem sa bem o suc impreuna citesti carti de astea

| Swetlly122 explică (pentru RAY):

? din cate se pare

| RAY a răspuns (pentru Swetlly122):

Si mai stai si in umbra de nu iti pot vedea fata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fix asta scria în carte dacă avea legături din astea conspiraționiste

| Sn4k3 a răspuns:

Ce ai fumat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la prea multe porcarii pe Youtube. Sunt oameni normai ca tine ca mine.ce ozn-uri visezi? laughing