| PublicName330 a întrebat:

Heiii, bunica mea are ceva cu mine. Eu sunt educat, am note bune (numai 10), am iq-ul 139. Dar ea imi zice ca sunt needucat. Ajutati-ma pls

19 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Adica tu nu ai spus sau facut nimic care sa o supere pe bunica ta, si ea asa din senin in mod cu totul gratuit ti-a spus ca esti needucat.Foarte ciudat...

| darrio2007 a răspuns:

Educatia nu consta in iq ci in felul cum te comporti in societate cu cei din jur. Daca aveai iq-ul asta rezolvai singur nu intrebai pe aici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da... cu tine toata familia are ceva?

Ai facut test la psiholog de ti a zis ca ai IQ ul ala?

Si sa stii ca daca ai 10 pe linie si IQ si de 170 nu inseamna ca esti educat

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Probabil a facut vr-un test de pe net

| Stell99 a răspuns (pentru suntserios):

Eu cred ca e troll!

| Stell99 a răspuns (pentru anonim_4396):

E troll frate!
Nu mai da atentie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stell99):

Am vazut ca e.

| GabiDumitrescu a răspuns:

139, serios? Hai sa vedem si un certificat MENSA, sa stim o treaba!

| danay72 a răspuns:

Educația nu consta oare în note ci și în faptul de a manifesta respect fata de alți. Probabil la acest lucru s-a referit.E important sa arăți respect fata de cei mai învârstă decât tine.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai daca bunica-ta le-a luat la bataie si pe profesoare cine te-a educat?

| CuriousStuff a răspuns:

Cu un IQ ca ala trebuia sa-ti dai si singur seama de ce zice bunica ta treaba aia si cum sa o rezolvi. Ceva da cu virgula...

| Gonrax a răspuns:

Testele online nu arată ce IQ ai

| ALGator a răspuns:

Mai dă detalii. Ce nu-i convine bunicii?
Durează de mult asta? Dacă nu, ce schimbări au apărut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si iq-ul asta de unde l-ai scos? Ca si mi-e mi-a picat pe un site 160
Daca e de pe net e fals oricum.

| tpuuser999 a răspuns:

Nu exista nicio legatura intre educatie si inteligenta. Pot exista persoane care nu stiu sa rezolve o ecuatie de gradul 2 si sa aiba IQ de 150 (aceasta valoare spune doar cat de bine te-ai descurcat la un test, cat de bine ai fost pregatit "pentru acel test").

Bunica ta zice ca esti obraznic si nepoliticos, nu prost.

| Stell99 a răspuns:

Vezi ca ai gresit! 39 nu 139!
Ce cauta acel "1" acolo?

| Ionut621 a răspuns:

In clasele I-IV nu se dau 10. Poate Fb, oricine i-a in alea 4 clase numai Fb, poti sa fi prost de dai in gropilaughing Si crede-ma bunica ta stie ce zice, din moment ce o enervezi, clar esti needucat. Te ajut eu cu o franghie, vrei?

| tickey a răspuns:

Uneori e bine sa iti ignori bunicii din cand in cand. Ei au o varsta mai inaintata si o gandire mai veche. Spunele parintilor ca bunica te jigneste mereu zicand ca esti needucat si ca te deranjeaza asta. Parintii trebuie sa aiba o discutie cu bunica.

| ClaviusLord09 a răspuns:

Al meu a sarit de 200, dar nu ma simt mai inteligent decat eram ieri, pe vremea asta laughing