| Beatrice5562 a întrebat:

Heiii, credeti in împăcarea cu fostul/fosta?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici in infern nu exista varianta asta. Sa arda in incinerator din partea mea

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Supa reincalzita nu mai are acelasi gust.

| sierra1 a răspuns:

Heiii, se mai intâmplă și minuni!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca vrei sa te impaci cu ea/el, te impaci. Nu este imposibil sau o regula care impoedica acest lucru.

Daca te fereri ca relatia o sa mai fie la fel (si stiu ca la asta te referi), nu prea. Dar asta depinde de cele doua persoane.

| Frank51 a răspuns:

Oamenii se mai impaca din plictiseala, pentru beneficii sau pentru suport, nu din dragoste. Sunt cazuri izolate cand iese ceva ok.

| SilentRain a răspuns:

E posibil, poate o pauză te face sa evaluez mai bine acea persoana

| Sofer a răspuns:

Fosta ramane fosta. Sa nu mai aud de ea.

| Holiday a răspuns:

Da, dar nu peste 3 luni, trebuie sa treaca macar 2-3 ani. E posibil ca 2 persoane sa se potriveasca foarte bine, dar sa se intalneasca intr-un moment nepotrivit.

| Dismally a răspuns:

Depinde de motivul despartirii, de sentimentele pe care le mai ai sau nu pentru el, de modul in care s-a comportant cat timp nu ati mai fost impreuna etc.

| CleanHeart a răspuns:

Nu
In cazul altora da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sunt posibile și împăcările astea. Dar nu mereu se repara ceva

| GirlOnline81 a răspuns:

Eu nu.
Tu, in schimb, știi cel mai bine dacă sa-i mai acorzi o sansa fostei

Răspuns utilizator avertizat
| Ciorogârla a răspuns:

Nu

| Denisaregina a răspuns:

Daca v-ati despartit, sigur exista un motiv. Insa fiecare este liber sa aleaga ce si cum iti doreste.
Daca te astepti sa fie relatia la fel ca inainte, sa nu uiti ca ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust!
Trebuie sa va ganditi bine daca chiar mai este vorba de o impacare sau nu.