| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Heiii...
Nu mai pot sa inteleg oh go on. Fostul meu prieten nici nu se uita la mine... adica, ne intalnim zilnic [ invatam la aceeasi scoala ] si totusi nici macar nu ne salutam. Acum cateva zile, am vorbit cu el, la telefon, si m`a intrebat de ce nu vorbesc cu el. In fine, dar, ma enerveaza faptul ca, el nu se vede pe el insusi. Mereu se ascunde astfel incat sa nu ne uitam niciodata unul in ochii celuilalt oh go on, si mereu evita cat de mult sa ma salute. Tot timpul evita. M`am saturat, sa zica ca eu nu-l bag in seama. N`am de gand sa ma tin dupa el, sa il trag de maneca ca sa ma obseve, dar, nu inteleg ce are cu mine! De ce nu ma saluta si asteapta doar de la mine asta?! Am aflat ca el inca ma mai place, si stie ca si eu inca il mai plac oh go on. Dar, nu inteleg. Nu i-am facut nimic, pentru a ma respinge [ el zice ca nu incearca sa ma evite... dar, stiu sigur ca face asta straight face ]. Care poate fi motivulll? straight face
Multumesc.

7 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Pai si la mine tot asa e nu i-am facut nimic dar nka imi arata gesturi si cred ca tine la mine la tine doar te ignora nu vb deloc cu tine? ti-a aratat pana acum cv gesturi daca nu ignor pentru o zi nu te uita la el in ochii deloc si o sa vezi ca o sa prinda miscarea si tot asa o sa faca si el, iar pana la urma o sa te bage si el inseama daca nu merge nci asta vb cu el daca esti timida lasa'l in pace! funda!

| UbexFlo a răspuns:

Te evita ca inca te mai place si ii provoci emotii.Te acuza pe tine ca faci asta ca sa scape el si sa nu se dea de gol.happy

| Doηηa a răspuns:

S-a plictisit de tine...

| durasdurpaneus a răspuns:

Asta tine de personalitatea lui, de felul lui de a fi, care nu e demn de tine! Pacat in primul rand atunci cand saluti e un respect pentru tine insuti! Lasa-l planet daca asta vrea sa stea acolo in nesimtirea lui! Tu meriti mult mai mult decat un terchea berchea ca asta! pa.

| Raptorz a răspuns:

Părerea mea este ca inca te iubesti da nu stie cum sa iti spunabig grin

| TheH3h3 a răspuns:

Incearca sa te faca sa crezi ca el a trecut peste relatia voastra, incearca sa faca ceva in genu ''vezi ce ai pierdut?''

| Lexyyy a răspuns:

Pai ai zis fostul di ce cauza va'ti deSpartit? daca ai fost tu ce'a care a pus punct atunci sa nu te mire comportamentul lui mai ales daca ai zis ca inca te place daca a foST el inseamna ca si'a dat seama ca gresit si pur si simplu nu poate sa Se uite in ochii tai probabil crede ca nu te merit SPer ca te'am ajutat