| floriana08 a întrebat:

Helllo! O intrebare... De ce nu isi lasa unii barbati iubitele sa se uite in telefonul lor?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa nu vada ca vorbesc cu altele sau se uita dupa cùrve contra cost

| Freya1 a răspuns:

Sa lăsăm vrajeala, au pe altele sau cel putin vorbesc cu prieteni despre ea sau alte femei prin mesaje sau rețelele de socializare.
Dacă era vorba de intimitate iar spune dor sa nu intre la o conversație cu un anumit prieten pentru ca acel băiat a scris ceva din viata lui personală si nu e ok da nu ascund telefonul.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca barbatii stiu ca ele-s paranoice, si daca vad ca respectivul mai vorbeste si cu alte tipe, gata, sunt inselate, si incepe razboiu.

| Plato a răspuns:

Pentru ca ascund ceva. Nu exista alt raspuns. Aia cu intimitatea e un pretext. Au. Ceva. De. Ascuns. happy

| Emma30555 a răspuns:

E de bun simt sa nu te uiți în telefonul altuia chiar dacă ți e iubit.

| FaraNume1245 a răspuns:

Pentru că, exact cum ai afirmat, e telefonul lor (al bărbaților).
Am și eu câteva întrebări:
De ce nu-i întrebi pe respectivii?
De ce nu-și lasă unele femei iubiții să umble în telefonul lor?

| Vikaa a răspuns:

Au conversatii secrete, daca le vad prietenele lor nu mai pupa ei pussy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Vikaa):

Nu neaparat. Mie faza asta cu uitatul in telefon mi se pare o lipsa de incredere de cea mai joasa speta. Eu nu ma uit in telefonul ei, ea nu se uita in al meu. Simplu. Nu ca ar avea ce gasi daca se uita, dar e treaba de principiu.

| christine99 a răspuns:

Nu esti obligat sa lasi pe cineva sa se uite in telefonul tau daca nu vrei. tongue

| Anee1667 a răspuns:

Bună.
Telefonul este ceva destul de personal.
Poate nu își doresc că noi să vedem anumite lucruri, conversații, poze, search-uri.
Un bărbat care nu are nimic de ascuns te va lăsa să umbi în telefonul lui așa cum îi umbli și în viață.

| fanernest123 a răspuns:

Pentru că există o chestie numită intimitate. Nu înseamnă neapărat că ascund ceva, dar nu e plăcut ca cineva, indiferent cine ar fi acea persoană, să aibă acces la toate conversațiile, pozele și informațiile altcuiva. Dacă aveți încredere unul în altul și intențiile voastre unul față de celălalt sunt serioase și sincere, chestiile de genul „nu mă lasă să-i verific telefonul", „sigur îmi ascunde ceva" etc. devin irelevante. happy