| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am nevoie de parerea voastra. Tocmai ce am aflat ca iubitul meu este pasionat de cuburi rubik. Credeti ca o sa ii placa un cub rubik cu Transformers? Mentionez ca ii place acest film.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

De ce nu, poate să-și facă si o colecție.

| Mirel4412 a răspuns:

Daca e pasionat de cubul rubik inseamna ca probabil are unele mai bune, nu din piata, asa ca nu are rost sa-i iei tu unul mai scump (100-200 lei).
Daca crezi ca o sa-i placa ia-il, dar nu o sa se bucure mult timp de el, o zi maxim doua, alegerea e a ta.

| Dintrebare a răspuns:

Daca zici ca e pasionat si de cuburi si de Transformers, sunt sanse mari ca deja sa aiba acest cub. Daca ai posibilitatea sa afli inainte daca il are sau nu, ar fi perfect. Altfel, mi se pare o idee foarte buna de cadou