| DariaNemeș a întrebat:

Hello
Eu si iubitul meu avem grupuri de prieteni total diferite...gen vorbesc pana si o alta limba happy Cum fac sa nu ma mai simt ca o picata din cer cand ies cu ei?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să înveți limba lor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vorbeste cu prietenul tau, sa vorbeasca mai mult si cu tine, sa te simti integrata in grupul lor big grin

| Catrice a răspuns:

Dacă aia vorbesc engleza și tu nu știi, e cam naspa.
Da' un iubit cu prieteni romani nu-ți place?

| DariaNemeș explică (pentru Catrice):

rolling on the floor))))) ma indragostisem de el, nu de prietenii lui... dar da, bine punctat >.

| Catrice a răspuns (pentru DariaNemeș):

Pai pana ati ajuns iubiți, nu știai ce fel de prieteni are?
Poți să-i spui sa nu te mai ia cu el când a întâlnește cu străinii.

| DonGiani a răspuns:

Simplu, încearcă sa te integrezi. Dacă merge, bine dacă nu iarăși bine happy