| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU!
Am şi eu o probl.Imi place de un baiat din clasa, i-am zis ca imi place de el si acum se poarta cam ciudat.Adica eram pe hol, stateam acolo cu inca o fata si vine el si ma roaga sa ii fac masaj ca il doare spatele,eu am pus-o pe fata aia sa faca si el ii da mana jos spunand:Nu tu ma!
Intram in clasa si eu ma asez in banca si el se duce si o roaga pe o colega sa ii faca masaj si se uita pe furis la mine sa vada daca ma uit sau nu.
In timplul orei se aseaza in banca spatele meu,si ma intreaba:Ce vrei de la mine? Eu ii raspuns sec:Nimic! Dupa ii zic colegului de banca sa se mute in spate in locul unui alt coleg si acela sa vina langa mine si spre surprinderea mea,el a intervenit in discutie si intreababig grine ce sa vina langa tine? Eu:M-am plictisit sa stau cu el (colegul de banca) El:E na! si zambeste prostesc. Cand am iesit de la ore,eram toata gasca si el era printre primii cu ceilalti baieti si eu in spate ii lasa pe toti sa treaca si incet incet se apropie de mine:Iti mai place mai de cineva? Eu:Conteaza? El:Hai ca stiu de cine iti place. eu:de un nesimtit el:de ce e acel baiat nesimtit? (Da o discutie can prosteasca

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Asta nu e o problema laughing Vorbeste cu el, nu fi rusinoasa. Te-a intrebat daca iti mai place de cineva, tu trebuia sa spui ca doar de el. Fii tu insusi nu te da altcineva. Poate poate happy