| anonima2405 a întrebat:

Hey. Acum vreo jumate de an eu si iubitul meu ne-am despartit... de atunci eu nu am putut sa trec peste el, credeti-ma am incercat nu o data. Nu am avut o relatie foarte stabila, ne certam mai mereu. Imi puteti spune ce as putea sa fac? Multumesc anticipat ^^

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Esti atasata de el, mai tineti legatura?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Termina macar clasa a 8-a.Am observat ca ai doar 14 ani si iti este mintea doar la baieti si barbati cu multi ani peste varsta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa te impaci cu el daca va certati mereu? Exista si alti baieti, nu este el ultimul print cu mertan alb. laughing

| matrix100 a răspuns:

Gaseste-ti alt prieten

| anonima2405 explică:

Asteptam un raspuns cum sa ma impac dar no

| anonima2405 explică:

PamfleticaTotHellenne ultima oara la inceputul lunii am vorbit