| ALEXANDRA1356 a întrebat:

Hey. am aflat ca baiatul care il plac ma place. Nu am intrebat nimic pe nimeni despre asta. mi-a spus un prieten de a lui pur si simplu.
Despre el am vorbit aici.
http://www.TPU.ro/......orbeam-si/
Ne intelegem foarte bine. Este exact genul meu. Dar pe mine m-au intrebat niste prieteni de a lui daca il plac (eu atunci nu stiam ca el ma place). si de teama. am zis ca nu. Si din cauza asta el credea ca nu-l plac.
Dar am facut " un plan " cu o fata care este iubita unui prieten foarte bun de a lui. Ea i-a spus ca il plac pe baiatul ala... dar sa nu-mi spuna mie ca stie despre asta. Si ala sigur i-a spus lui...
Seara de seara stam impreuna cate 4 ore. Si el e mai timid.eu timida.
Cum credeti ca l-as putea face sa spuna ceva? Pt. ca eu nu as vrea sa spun nimic... :-<

Multumesc. :)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa zici tu ceva ca sa zica si el ceva nu astepta muratura ca poate vine ardei iute in gura.