| Bismarck_Aura_1997 a întrebat:

Hey, ce cadou ati vrea sa primiti de la persoana iubita de Valentine's day? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Chiar pe persoana iubita, purtand o fundita rosie la gat si nimic altceva big grin

| Mayar a răspuns (pentru SkyPilot):

Ce pervers esti... laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru Mayar):

Am primit asa ceva acum niste ani, si am ramas cu o amintire superba. Nu mi s-a parut de loc pervers.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O vorba buna!

| Mayar a răspuns:

Ce am vrea noi, fiind cine? fete sau baieti? Pt fete poti lua accesorii, carti, esarfe, imbracaminte, cosmetice, chestii pentru unghii, par, etc.
La baieti sunt multe idei interesante in cataloagele Avon sau oriflame. Arunca doar o privire si o sa iti vina idei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sarut si sa-mi zica ce simte pentru mine!

| viky24 a răspuns:

O inbratisare