| Vivi172005 a întrebat:

Hey, deci, îmi place de un baiat de la scoala mea si nu stiu cum sa ma imprietenesc cu el fără sa par insistenta.
Ajuta-ma va rog crying

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Da i cerere pe Facebook happy

| Jouliete a răspuns:

Cand sunteti la scoala salutal, sau incepe o conversatie simpla despre subiectele clasei, sau cerei un pix (pe motiv ca nai chiar daca ai ) dupa sa il intrebi ceva. Incearca sa te imprietenesti cate putin cu el, fa-l sa te observe, sau chiar daca vezi ca are nevoie de ajutor cu ceva ajuta-l tu.