| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Este mai bine sa ai o iubita mai in varsta? Mai experimentata din toate punctele de vedere? Am auzit ca multor doamne le convine si cauta tipi mai tineri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e chiar asa, in ce privește vârsta. Ai stat vreodata cu cineva mai mare cu 10 ani? Asta o sa pună mari probleme in timp, vorbim de generatii diferite, mentalități diferite etc. Poate merge la inceput, dar dupa cativa ani, cand ala mai mare ar sta acasa, iar ăl mai tânăr ar iesi, se strica treburile. Asta e doar un exemplu.
S-ar putea sa nu se ajunga la viitorul asa cum ti l-ai imaginat in urma cu x ani.
Sadrian e de acord, deci...

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da pentru ca stie sa faca mancare buna, iar la pat sta cum vrei fara sa zica ca o doare daca dai tare

| RAY a răspuns:

Aventuri da, dar cv serios de lunga durata sunt sanse mai mici, tu fiind imatur

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ai auzit prost! Poate curvelor le-ar convinii asta, ca femeile maritate (am vazut ca te-ai referit la doamne, deci, sunt maritate), nu si-ar risca casatoria cu un pusti, care sa le complice viata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O diferență de vârstă prea mare pun probleme într-un viitor. Altfel, chestia cu experiența este legendă.

| gabicoo a răspuns:

Daaa! E normal!
Tu 25 și rupt în fund, ea 55 -60 patroană și plină de bani. E cuplul ideal.
Mergi rapid la doctor!
hee hee

| Alexandrionelu a răspuns (pentru gabicoo):

După pensat, epilat și blugii strâmți, băieții vor lua și aceasta "meserie" de la fete... tongue

| Bizon95 a răspuns:

Nu
daaar
daca ea are destui bani...

| Furnicuta000 a răspuns:

Macron nu a ajuns presedinte?

| Dalmore a răspuns:

Este bine sa ai o persoana cu care sa te simți, care sa te respecte, cu care poți să-ți imaginezi un viitor. Vârsta e irelevantă cat timp sunteți majori.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. În postare nu este specificat cât de în vârstă sau ce categorii de vârste. 2-5-7 ani nu se simt.

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Nu e chiar asa, in ce privește vârsta. Ai stat vreodata cu cineva mai mare cu 10 ani? Asta o sa pună mari probleme in timp, vorbim de generatii diferite, mentalități diferite etc. Poate merge la inceput, dar dupa cativa ani, cand ala mai mare ar sta acasa, iar ăl mai tânăr ar iesi, se strica treburile. Asta e doar un exemplu.
S-ar putea sa nu se ajunga la viitorul asa cum ti l-ai imaginat in urma cu x ani.
Sadrian e de acord, deci...

| Yurisa a răspuns:

Depinde la ce categorii de varsta te referi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fix invers. Baiatul trebuie sa fie mai mare ca fata. intre 30-40 de ani varsta isi pierde functia, dar in rest varsta conteaza mult. In opinia mea undeva la 5 ani diferenta e ideal.