| anonim_4396 a întrebat:

Hey! ...Ieri seara am vorbit cu mama pe web in mess, si a vazut ca am parul desprins si mi-a zis sa il prind, eu l-am prins si i-am spus ca pana sa ma sune ea il aveam prins doar ca voiam sa incerc clama cea noua(asta fiind adevarat) si ea tot zicea ca"da da" si nu stiu, nu imi aduc bine aminte ce zicea si la un moment dat a zis"Mereu ai parul desfacut" si eu am zis"Mda" apoi a inceput sa injure telefonul ca nu se inchidea(displayul ii face figuri) si imi da seen..Nu imi raspunde nici la telefon, imi inchide, acesta fiind semn ca e suparata, i-am zis ca imi pare rau, dar nimic si nu stiu ce sa fac ca sa o impac. Ea nu e in tara si doar pe telefon putem vorbi..am plans toata ziua ce sa fac?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca mama ta are probleme cu telefonul sau cu conexia la internet, nu cu tine!
Cati anisori ai?
De ce sa plangi pentru atata lucru?

| Freya1 a răspuns:

Cred ca era nervoasa pe altceva. Orce om intreg la minte nu reactioneaza asa pentru o nimic toata.

| Holiday a răspuns:

De ce ar avea pretentia sa-ti tii parul prins?!?
Te doare mintea ce pretentii au unii...
Si tu ce plangi ca bleaga? Asta e motiv sa se supere maica-ta?!

| sofisis a răspuns:

Nu ai facut absolut nimic gresit. Mama ta a reactionat foarte, foarte ciudat.

| GoldenZenith a răspuns:

Mama ta se leagă și de cum respiri? Trebuie să te duci la baie când vrea ea?
Să fie supărată. Asta nu este motiv să facă figurile astea. In locul tau, nu as da doi bani. happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pare-se ca nu sta bine cu nervii! ce pretentie absurda pe capul ei, ca sa tii parul legat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E semn de prostie nu de suparare. Plangi pentru ca maica-ta se comporta ca un copil razgaiat si iti cere absurditati? laughing Las-o sa isi traiasca drama, te suna ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu inteleg cu ce ai gresit. E parul tau, il porti cum vrei. Asta nu e motiv de suparare. Cred ca e instabila psihic, spune-i sa mearga la un psiholog. Si nu mai plange din cauza ei, e absurda. In locul tau nu mi-ar pasa si nu m-as consuma pentru atat

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Mama ta e cam exigenta. Spune-i ca vodca ajuta la nervi.

| AwGenetix a răspuns:

Scrie-i acest mesaj pe telefon:

>

| AwGenetix a răspuns (pentru AwGenetix):

Felicitari TPU. in loc de mesaj a ramas un singur caracter ">". eu nu mai stau sa scriu din nou.

| IvonneBk a răspuns:

Poftim? Care-i faza cu parul desfacut de nu iti permite asta? Este absurd.