| biiarallu a întrebat:

Hey. Intr.o saptamana este ziua de nastere a iubitului meu (implineste 19 ani) si nu stiu ce cadou sa ii iau. Nu poarta ceasuri sau lanturi, iar magnetii de frigider sau rame foto nu vreau sa ii cumpar. Idei va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mitzuk a răspuns:

Pai de ce nu icerci sa ii faci ceva facut de mana ta? eu asa am facut si chiar i-a placut ..cauta pe net si vei gasi diferite idei happy

| biiarallu explică (pentru Mitzuk):

I.am facut o gramada de bratari, i.am facut o inimioara din material, i.am scris o scrisoare si am pus.o intr.o sticla... chiar nu mai stiu ce sa fac

7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Cred ca la 19 ani a cam depasit varsta bratarelelor si a inimioarelor, nu? :) poate o husa pentru telefon, un stick de memorie, un mouse, un aparat de masaj (de asta poate profiti si tu) - ceva simplu si nu foarte scump, in genul astuia http://www.flanco.ro/......ripop.html sau altceva mai sofisticat, un tricou personalizat (cu ceva ce stii ca-i place lui), un aparat de ras sau de tuns, o minge de baschet, o curea de pantaloni, o pereche de bretele pentru pantaloni (se poarta curelele acum, colorate, evident la blugi cu tricou - astea sunt in jur de 40 de ron) depinde si cati bani ai si tu stii cel mai bine ce-i place si ce preocupari are :)

| biiarallu explică (pentru mixxjim):

Are aproape tot ce ai scris mai sus -.- inimioarele si bratarile sunt cadouri mai vechi de un an si ceva, iar tricouri i.am luat vreo 2

| adrew a răspuns:

Cel mai bun cadou pentru un barbat e un cutit, spune de ce suma dispui si eu iti recomand unul

| crina_1119 a răspuns:

Invita-l la un suc si plateste tu.laughingsau ii poti lua o pereche de adidasi draguti...tu stii mai bine ce ii place. Sau il poti intreba pe el ce i-ar placea sa primeasca...straight facebafta! fundabatting eyelashes?

| HDdanutHD a răspuns:

Buna. Ai putea sai cumperi http://www.funcadouri.ro/index.php/product/lang/bg/view/1727/category/3/
sau http://www.funcadouri.ro/index.php/product/lang/bg/view/1238/category/3/
Sper ca team ajutat...de asemene pe acel site gasesti multe cadouri interesante :D Funda?:X

| joraeu a răspuns:

Ofera-i de ziua lui un sex in 3 cu prietena ta cea mai buna