| IoanaCristinica a întrebat:

Hey:* se apropie 8 martie, iar eu nu prea ma pricep la cadouri. dati-mi si mie cateva idei de cadou pentru mama...

8 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Eu ii voi lua mamei un ceas. sau ii poti lua un parfum, un buchet de flori, ciocolata, o bluza sau o esarfa. In plus ii poti scrie o scrisoare, o felicitare facuta de tine, sau poti sa-i iei o diploma pentru cea mai buna mama.

| ARF a răspuns:

Buna
- un jurnal cu toate amintirile voastre frumoase
- un buchet de flori
- o bratara
- un colier
- ciocolata
- un ursulet de plus
- " 100 de motive pentru care ai nevoie de mine" [ ideea mea ] - o carticia mica big grin
- Why i love my mom - carticica
- un cos cu diferite produse + o scrisorica de la tine.
- niste cercei
- poti sa o inviti la o pizza, la un suc, la cumparaturi
- un tablou cu un desen facut de tine
Pa-pa

| ZambetDeGheata a răspuns:

Un buchet de flori

Răspuns utilizator avertizat
| PerfectLoveDrivesOutFear a răspuns:

Hmm...o cutie de bomboane si un trandafir sau un buchet de flori alaturi de un te iubesc spus din suflet nu va da gres si ii va face ziua mai frumoasa!
Pace!big grin

| Szzeby a răspuns:

Salut! Ce zici de un buchet de trandafiri, un parfum frumos.
Sper ca te-am ajutat
FUNDA?

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie

| R0BERTT a răspuns:

Scriei o scrisoare in care sa povestesti viata ta alaturi de ea, toate amintirile cu mama ta, cu familia etc..Eu asa am sa fac, si sunt sigur ca o va impresiona si pe mama ta si pe a mea!happy