| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU. Am 14 ani si as vrea sa va intreb ce parere aveti. Imi place de un tip si lui cred ca ii place de mine ca se uita la mine insistent imi zambeste, dar cand suntem singuri nu ma baga in seama, se rusineaza dar cand e in preajma amicilor vorbeste cu mine. Nu inteleg daca ma place sau nu? Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil să te placă dar să-i fie rușine să te abordeze atunci când e singur.

5 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Sunt de parere ca ar trebui sa le spui parintilor sa te dea la meditatii la limba romana, sa inveti sa scrii corect, si abia apoi sa ai idee de baieti

| anonim_4396 explică (pentru AliGab):

Eu am cerut o parere despre ce am descris mai sus nu despre cum am scris!

| AliGab a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar eu ti am dat un sfat 2 in 1. La 14 ani nici nu visam baieti, ci doar la ce liceu o sa dau.

| Lizuca1234 a răspuns:

La 14 ani gandul tau ar trebui sa fie doar la scoala. asta daca nu vrei sa faci parte din statisticile gravidelor minore.

| MiHNEA026 a răspuns:

E gay si nu vrea sa afle prietenii lui cel mai probabil