| Răduţ_Ionuț_1999 a întrebat:

am si eu o intrebare : deci pe whatsapp la mesaje am niste poze, aceste poze sunt niste aminti foarte frumoase si as dori sa le descarc in telefon dar cand incerc imi zice,, Sorry, this media file doesn, t exzist on your SD card. " Deci exista vreo cale pentru a le putea descarca pe telefon?

3 răspunsuri:
| MinionDodo a răspuns:

Fa screenshot si apoi decupeaza doar poza, eu asa fac de obicei

| Răduţ_Ionuț_1999 explică (pentru MinionDodo):

Poza in mesaj nu apare normal apare in ceata + am niste videoclipiri sad nu exista vreo alta cale?

| Răduţ_Ionuț_1999 explică:

Pozele nu imi apar normal imi apar incetosate crying