| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!

Cea mai buna prietena a mea a pus punct relatiei cu mine si nu stiu ce sa mai fac.

Sa incepem, de cateva zile incoace mi s-a parut mai rece mai conservatoare fata de mine, am tot intrebat-o ce ai si ea mereu imi raspundea ca nu are nimic.

Insa intr-o zi am sunat-o dupa ce m-am rugat de ea sa raspunda si i-am spus "Tu chiar vrei sa punem punct acestei relatii?", raspunsul ma socat, ea a spus sec DA.

Am intrebat-o de ce cu ce am gresit si a spus ca nu am gresit cu nimic, am tot insistat sa aflu ce s-a intamplat dar mi-a spus sa o las impace.

La ultima intrebare care a fost " Macar spune-mi-am facut-o intentionat?"

Ea a spus "Nu, nu ai facut-o intentionat si iti voi spune motivul despartiri noastre cand voi considera ca trebuie."

Cum sa reactionez... stiu am stresat-o putin cu mesaje si telefone de cand cu treaba asta.

Cum sa imi dau seama cu ce am gresit daca ea nu imi spune? Ma gandesc ca ceva din caracterul meu nu ii mai convine sau parintii nu o mai lasa.

Si cel mai important cum sa o readuc inapoi?

Suntem doar prieteni, eram cei ma buni prieteni si stiu ca am stresat-o dar ce pot face in continuare?

Dau funda va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Esti prea insistent, de aia s-a saturat de tine. Inceteaza ca esti obositor pana si aici cu intrebarea asta, nici nu vrea sa ma gandesc la fata aia.

| Robertojvuhfig123 a răspuns (pentru Adry05):

Sa ii dau pace un timp si dupa sa incerc iar? Dar mult mai calm si calculat?

| Adry05 a răspuns (pentru Robertojvuhfig123):

Da, si sa nu mai faci asa disperat in nicio situatie, e extrem de obositor pentru oricine.

| DroIja a răspuns:

Stalkuiește-o!

| MaryLaury a răspuns:

Pai sunteti doar amici, pai in cazul asta nu fi asa nu vrea sa mai fiti prieteni asta e, las-o o sa iti faci prieteni noi, poate are iubit si e gelos pe ea si nu o lasa sa umble cu alti baieti,