| Rorake a întrebat:

Deci eu am 12 ani. Plac o fata si intr-o zi ea m.a invitat la ea la tara si inca o fata.Ne-am distrat, pana cand ea mi-a zis ca mereu cand sta langa mine vrea sa ma pupe. Si na o las sa ma pupe pe obraz sub privirile surprinse ale celelaltei fete. Ea propune o relatie eu dar dupa ea zice ca e ciudat deoarece eram foarte buni prieteni. Asa urmatoarele zile zice ca nu mai simte la fel si... Si eu zic la fel chiar daca mai simt ceva dar nu foarte puternic fata de ea. La scoala erau mulți copii care aveau iubite... Acum nu stiu ce sa fac adica ma mai place sau nu? Sunt confuz :\. Mda. odata fiind cu mine singura pe afara mi-a zis ca vrea un iubit. Si cateodata isi mai aminteste si imi spune un cuvant oin gluma..Eu plac pe cnv si cred ca si ea ma place asa ca cred ca voi fi impreuna cu acea persoana...
Credeti ca ea ma place?
Eu nu cred.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Santeti niste copii acum, la 18 ani sau 30 si ceva o sa ai o relatie.

| ywar a răspuns:

E abracadabrant. Ce propuneti voi e cu adevarat lipsit de orice fel de ratiune. Voi sunteti niste boraci de 12-13 ani si aveti pretentii ca aveti iubite. La 12-13 ani nu stiti ce-i cu voi si va ganditi peste 2 ani si la sex, cine stie? Daca tot nu invatati sa aveti si voi o preocupare, relatiile. Trageti-va masurile si incercati sa fiti mai aproape de varsta voastra, de realitate si nu incercati sa pareti mai maturi decat Nu sunteti.

| GeorgyGirl a răspuns:

Poate da dar vrea sa vada parerea ta poate daceea te face sa f confuz vrea sa-ti spuna sa aveti o relatie dar nu stie cum sau poate ca vrea sa aiba o relatie cu tine dar ii este frica sa nu strice prietenia si nu stie ce sa faca.intreab-o mai bine vorbeste cu ea. succes!

| picard20 a răspuns:

Cam greu cu,, pupacitul" si cu...,, Iubitul"la 12 ani. Incercati sa mai luati doi prieneni, si va pupati in grup, de cate patru. Dar nu uitati:burta pe carte, ca face pupacitul mai frumos! Mult succes!