| ContNmc7 a întrebat:

Doresc sa va intreb ceva in legatura cu cateva cadouri. Vreau sa le fac o surpriza fratelui si parintilor mei si nu stiu ce cadouri să le fac sau sa le iau. Chiar vreau să fac asta dar nu știu ce... Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Mihaella4356 a răspuns:

Le poți personalizat ceva. Pe www.stargift.ro au foarte multe chestii drăguțe. Sau le poti lua un ceas, un parfum fain, haine. Sunt o multime de lucruri pe care le poti lua dar depinde si ce buget ai si ce le place lor.

2 răspunsuri:
| LiliGăinușa a răspuns:

Asta depinde si de ce varsta au si ce le place.

| Queen4567 a răspuns:

Depinde și de vârstă.Le poți lua parfumuri, haine, un ceas etc.Dar depinde și de buget.