| prettywomen a întrebat:

in curand este ziua mamei.am o problema insa sa o iau cu inceputul.i-am facut un vidio cu poze de ale ei si chestii de astea.mam gandit ca sa vorbesc cu tata si sa-i cumparam un buchet de flori si un tort.insa nu este de ajuns,as dori si un cadou doar pentru ea nu aspirator sau ceva veseala si nici ceva din make-up sau parfumuri sau haine.
inca ceva ar fi ca eu m-am gandit sa ii decorez camera insa nu stiu cum, m-am gandit sa scot la printer un,, la multi ani,, si sa lipesc de perete si sa cumpar baloane multe.mai dati-mi voi idei va rog.
si cand as putea organiza cu baloanele si aceste chestii mai ales ca vreau dimineata, insa dimineata mama doarme si nu pot sa intru peste ea ca va simti? dar baloanele?

2 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Hey pretty!
mai dacă tot o sa arate ca la circ atunci mai găsește doi clovni care sa facă jonglerii si acrobații pe acolo.
Si dacă tot nu se tine de cap atunci mai pune si o petarda in tort. Crema peste toți pereții si peste chestiile printate... super!

| mimi a răspuns:

Buna! Poti sa alegi niste baloane cu heliu care plutesc. Cumperi multe deschizi usa camerei mamei tale si simplu dai drumul baloanelor. Nu vei intra deci nu vei face galagie si nu o vei trezi. Daca vrei sa lipesti acel,, la multi ani'' il poti pune in bucatarie, caci sigur ca dupa ce se va trezi va pleca incolo.
De ce nu faci tu tortul? Cred ca o sa-i placa mult mai mult. Poti sa-i faci cadou un cupon la un salon de frumusete, iar daca vrei ceva mai putin costisitor poti sa ii iei o carte sau un DVD cu filmul ei preferat sau cu un film mai nou. Ii mai poti da si o rama mare in care poti pune mai multe poze.
Poti dimineata cand ea inca va dormi sa ii aduci micul dejun in pat dar in acelasi timp sa ii aduci si buchetul. Cand se va trezi va fi triplu bucuroasa.
Sper ca te-am ajutat.