| Biancanightcat a întrebat:

Vreau sa ii fac un cadou prietenului meu de Craciun si nu stiu ce. tinand cont ca acum 2 luni a fost ziua lui si i-am cumparat un parfum. Aveti alte idei de cadouri! Mersi:*:*

3 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

Ew zic sa ii faci ceva personalizat.km ar fi un trcou, o rama cu voi doi, sau un globulet. ceva de genu. pe care poti sa scrii diferite texte... ceea ce simti tu pentru el... uite aici un site. ca sa iti faci niste idei http://www.ghizbi.ro/.da te hotarasti sa ii faci ceva peronalizat. te duci in mall(cu personalizari sunt in orice mall). sper ca te.am ajutat

| MrHaipa a răspuns:

Pai thinking fai ceva manual. daca ma intelegi laughing)

| Twice a răspuns:

Un tablou cu tine si cu el happy
sau un album cu poze de-ale voastre:X