| inflicted a întrebat:

Hey, vi s-ar părea aiurea ca iubitul vostru să-i dea raportul mamei lui cu tot ce faci sau ce vrei sa faci?

16 răspunsuri:
| Xanor a răspuns:

Eu sunt asa

| Digikey a răspuns:

Inseamna ca nu este inca ințarcat.Nici nu merita luat in calcul un asemenea specimen.Asta si la 60 de ani o pune pe ma-sa pe primul loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este normal, dar multi barbati fac asta

| gemeni6226 a răspuns:

Deci cu ce fac eu nu, dar sotul zilnic povestea cu mama lui ii cerea sfatul in mai multe probleme dar eu socoteam ca este ok deoarece am avut si am o soacra foarte buna si bineintentionata.

| morfeo a răspuns:

Awkward situation

Răspuns utilizator avertizat
| Gigi777 a răspuns:

Ce trebuie sa stie alti oameni ce faci tu cu iubitul tau? Sunt lucruri personale care nu ar trebui spuse altora. Ai putea sa vorbesti cu el si sa rezolvi aceasta problematica. Iubirea este cel mai frumos lucru din viata. Sanatate!

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este aiurea.
Dar nah, se intampla baietilor care sunt dependenti de mama.
Te saftuiesc sa vorbesti cu el si sa-l faci sa inteleaga, ca-i destul de mare si secretele voastre, trebuie sa ramana intre voi doi.

| inflicted explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu am zis nicăieri asta

| Clytia a răspuns:

Foarte aiurea. E viața ta personală, privată. Nu i-aș permite nimănui să facă asta. Oricum, nici n-aș vorbi cu vreun băiat care stă sub fusta lui "mami". laughing

| FreddieM a răspuns (pentru Clytia):

Pana pleaca de-acasa toti stau sub fusta lui,, mami". Dupa aia vor sta sub fusta lui,, iubi".laughing

| CleanHeart a răspuns:

Da, nu-mi plac papagalii mamosi.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Nu mi se pare normal.

| Clytia a răspuns (pentru FreddieM):

Nu chiar. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte aiurea

| Freya1 a răspuns:

Da,foarte aiurea.Ce este băiatul mamei? Nu vrea sa spuna si cum facem dragoste?