| ChirtoacaMadlena a întrebat:

Heyy am nevoie de un sfat din nou, duminică e ziua mamei, si aș vrea un cadou cît mai original nu parfumuri/cosmetică/haine sau mai știu eu ce.
P/u cea mai originala idee dau funda^___^

Răspuns Câştigător
| ShakyBettySweet a răspuns:

Fă o tavă de brioşe cu ciocolată sau cu ce'i place mamei tale happyAr fi foarte bucuroasă dacă ai aştepta'o acasă, în curăţenie, cu nişte brioşe arătoase şi lângă un buchet de flori(care'i place cel mai mult) + un mesaj foarte impresionant. Fă nişte decoraţiuni pe care să le adaugi tăvii, mesei şi unde mai vrei tu.winking Funditză?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un ghiveci cu flori naturale si o iconota argintata.Nu costa foarte mult.

| vitaminastefan a răspuns:

Un filmulet in care sa-i surprinzi cele mai importante momente ale vietii. (Din poze sau chiar clipuri ).
O iesire undeva ar face-o sa se simta comfortabil, de ce nu un rasfat la un salon sau o sedinta la spa cu un masaj.
Succes!

| ionutzshadow a răspuns:

Incearca sa confectionezi tu ceva special
un lucru care iar place mamei tale
ceva care sa-i arati ca tii la ea, semnificativ

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Cati ani face, I-ai un buchet de flori cu atatea fire de trandafiri sau ce vrei..Sau fai ceva manual, un desen, scrie-i ceva...Asta o bucura! Si tu o sti cel mai bine pe mama ta, deci. tu ai trebui sa stii ce vrea!

| alinaalexandra2000 a răspuns:

Un album plin cu fotografii vechi

| RebekkaRebbe a răspuns:

Hey iai putea face o felicitare facuta de tine..Adika mamele sunt emotionate cand vad ceva facut de Copilull lor...Si iai mai putea sa iii iei Un buchetel de floricele:XSper ca team ajutatt:&

| viotedy a răspuns:

Origami.

| h3r a răspuns:

Original? Hmm... o felicitare făcută de tine în care să-i scrii gândurile tale pentru ea și mulțumirile.
Ai mai putea face un desen cu tine și ea acasă sau unde ați vrea să stați împreună.
Sunt multe posibilități... de la ghirlande până la decorațiuni, însă nu știu dacă o să-ți stea în putere!
Ia-o în brațe și spune-i că o iubești!

La mulți ani din partea noastră! Să fie sănătoasă, să se bucure de tine.

| pozeanimate a răspuns:

Sa te scoli dimineata devreme, sa faci curat in casa
sa faci micul dejun daca iti este permis sa umbli la bucatarie