| Mirela67 a întrebat:

Heyy,TPU!
Am o intrebare.
Daca a murit unchiul mamei, mai pot canta duminica la biserică in cor? Sau dupa ce trece cel mult un an?
Mentionez ca sunt de religie ortodoxă.
Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da normal ca mai poti canta, de unde apar aceste chestii prostesti ca nu poti canta ca nu poti asculta muzica etc
Si mai ales ca tu canti in Biserica deci nu lautareasca.
Scoteti-va mai copii prostiile din cap, prostii aduse din folclor si transmise prin viu grai de catre babe.
Si eu tot ortodox sunt.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti cînta, Lambadalaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti canta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde scoateți intrebari din astea? Nu va doare mintea de la atat trolat?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți cânta.

| cristimihailov a răspuns:

Unele intrebari nu inceteaza sa ma uimeasca. Asta e una din ele

| Cornel1333 a răspuns:

Daca gandesti logic, desigur ca poti canta, el ar dori ca tu sa iti continui activitatile.
Pe partea religioasa nu stiu ce sa zic, ce reguli trebuie sa respecti.

| kinderman a răspuns:

Da poti canta fara probleme