| Swetlly122 a întrebat:

Heyy TPU! Sunt cu un baiat împreună de aproape 2 luni, ma iubește super mult si cand ii spun ceva mai nașpa începe sa planga. Cum sa il fac sa fie mai rezistent si sa nu ma mai bata la cap mereu în fiecare zi ma întreabă dacă îl mai iubesc mi s-a luat de întrebarea asta. Curand va trebui sa ma duc unde e el ca asa am promis si sa stau cu el nu îmi face nimic rau chiar se poarta drăguț si are grija de mine insa eu prefer sa stau acasă ca îmi e mai comod si i-am zis asta si a început sa planga. CE SA fac? Chiar daca are Bmw ma plimba și îmi face poftele tot ma simt aiurra ce sa fac

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Chiar daca are Bmw ma plimba și îmi face poftele tot ma simt aiurra ce sa fac".
Dar ce ai vrea, sa aiba avion?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unica soluție este să îl părăsești.
Dacă nu mă crezi acum, o să îmi dai dreptate mai târziu.
Cu un bărbat trebuie să trâiești, nu să îți facă poftele și să te plimbe cu BMW-ul.

| Andreeush a răspuns:

Câți ani ai?

| SilentRain a răspuns:

Ce legătură are BMW-ul?
Îți face toate poftele, dar asta poate sa te bage în pat de o tura
Băieți nu sunt atât de sensibili, asta e manipulare

| Nemessys a răspuns (pentru SilentRain):

Are money mai... are money de bazaie (asa a zis ea odata) laughing)).

| SilentRain a răspuns (pentru Nemessys):

E idioata dacă considera faptul că el are BMW și bani că îi va oferi și respect și iubire
Mai mult că sigur el o vrea de câteva ture iar ea se îmbată cu povesti patetice de iubire

| Nemessys a răspuns (pentru SilentRain):

Multe fete se prostitueaza, dar intr-un mod mai subtil.

| SilentRain a răspuns (pentru Nemessys):

Handicapate, incapabilie să se întrețină singure

| Nemessys a răspuns (pentru SilentRain):

Pai ce sa faca si ele cat sunt studente la o facultate de care oricum nu sunt interesate?

| SilentRain a răspuns (pentru Nemessys):

laughing)
Daca munca doare, ce sa faci...

| Sofer a răspuns:

Vrea sa fi cu el permanent.
Sa doarmă cu tine sa se trezească lângă tine. Știu ca îți e comod dar asa trebuie sa fie o relație. Sa fiți mutați împreună.

| Legion7X a răspuns:

Să te înțeleg că, tu te simți frustrată prin faptul că el te plimbă cu un bmw și îți face toate poftele, apoi tot el, face nu știu ce figuri sentimentale când aude ceva. O fi și el virgin dominat de disperare laughing
Acum cred că numai este laughing a simiț gustul libeetații.

| zilog a răspuns:

Sa nu mai stai cu el sa pentru ca are BMW si pentru că iti face poftele
si să te apuci să inveți să faci tu ceva cu mâinile tale să nu fii o intreținută toată viața ta
apoi când tu vei fi pe propiile tale picioare atunci vei avea independenta
atunci vei fi tu propria ta stăpână
atunci nu o să te mai simti aiurea
atunci când nu vei mai depinde de un morcov sau de altul

| Irinel15123532 a răspuns:

Ceea ce face el este manipulare emotionala. Nu vreau sa ma implic in problema voastra pentru ca nu cunosc toate particularitatile si nici pe voi, iar acesta nu este domeniul meu. Dar nu stiu daca plansul lui atat de ''agresiv'' cum il descrii este pentru ca te iubeste asa mult cum tu sustii si ai aceasta iluzie, sau este speriat sa nu te piarda din alte motive, enumerate de tine in intrebarile anterioare (relatii sexuale) si recurge la aceasta ''arma'' emotionala pentru a te tine aproape de el, intrebarile insistente, manipulare emotionala, posesivitate, dorinta de a sti oricand oricunde esti si cu cine. Mai gandeste-te.
Nu mai intretine relatii sexuale deloc cu el, cu nimeni, pastreaza-te pentru clipa in care te vei casatori, va fi ca o sita care va cerne adevaratele intentii. Vezi apoi, daca mai plange la fel de tare ca acum, ca te va pierde. Daca nu, daca se va raci, denota faptul ca lacrimile curse erau pentru ''privilegiile'' pierdute, pentru trupul tau, nu pentru tine ca un intreg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca avea Skoda ce avea? Numai la BMW visați prințeselor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o fetita cu bmw da gandeste ca asta e sansa vieti tale
Se vede ca esti pe interes el are bani e topit dupa tine daca il lasi ce faci iei unu care matura cu tine sau te face in toate pozitiile si te lasa
Tu ai noroc acolo ca restul baietilor sunt duri cum vrei tu da si saraci sincer
Adica sa stai cu mine nici nu am bani de bmw si vacante da nici nu ascult de tine fac ce vreau eu intelegi
Pastreaza fraierul ca sa nu fi tu fraiera la altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat cand te puneau părinții să dai cu sapa, te ai ajuns, acum te dai cu BMW ahaha

| Illuminati2016 a răspuns:

That's an anti -CHAD

| NarcisIfrim a răspuns:

E bine ca ai observat si tu ca iubirea nu sta in BWM si in pofte.Tu ai nevoie de un barbat, nu de un baietel care plange.
Ce face el cum am mai vazut si in comentarii e manipulare emotionala. Vrea sa te faca sa faci ce vrea el prin chestiile astea emotionale, pentru ca nu e barbat.Nu stie sa actioneze ca un barbat asa ca te ataca la sentimente.
Daca vrei sa il faci mai rezistent, nu te mai lasa intimidata de plans, nu ii mai juca jocul.Pentru ca daca vede ca nu ii merge o sa se transforme si o sa se poarte ca atare.
Ce face el e manipulare emotionala, nimic mai mult, ca sa obtina iubire, timp in 2 si ce isi doreste de la tine.