| emm_1010 a întrebat:

Heyy TPU! vreau sa va cer parerea. acum 2 luni m-am despartit de un baiat, dar eu inca mai tin la el si nu pot sa-l uit, nu e zi in care sa nu ma gandesc la el. problema e ca nu stiu daca baiatul acesta a tinut la mine. cand ne-am despartit a fost decizia lui si si-a schimbat comportamentul. cand eram cu el vorbea frumos cu mine si imi spunea des ca ma iubeste imi trimitea mesaje din senin in care scria :te iubesc, se comporta frumos cu mine ca un baiat indragostit, imi povestea multe inclusiv despre familia sa, ne intalneam zilnic si ma batea la cap sa-i dau poze cu mine, sa fac poze cu el ma imprietenisem cu prietenul lui cel mai bun si acesta imi spunea ca respectivul tine la mine si chiar dupa un timp s-au certat foarte tare si n-au vorbit de loc timp de 2 luni si eu am continuat sa mai vorbesc cu prietenul lui cel mai bun si cand ei erau certati si imi spunea aceleasi lucruri chiar credeam ca ma iubeste dar dupa ce ne-am despartit am ajuns sa aflu ca el a vorbit cu fosta iubita si ca i-a spus ca a fost cu mine doar pentru ca nu a gasit pe altcineva in sat si i-a mai spus ca sunt proasta de bubui, altcineva mi-a spus ca ma vorbeste de rau si ca ma injura, altcineva mi-a spus ca atunci cand eram cu el si ma intalneam cu el si o luam si pe prietena mea si ma suna cineva si trebuia sa plec vreo 10 minute el o lua pe prietena mea in brate si prietena mea mi-a ascuns aceste lucruri dar intr-un final mi-a spus ca s-au si pupat si ca ii facea complimente... dar de vreo saptamana mi-a trimis mesaje in care ma intreba ce fac la primul sms i-am raspuns dar a doua seara nu i-am mai raspuns si mi-a lasat un comentariu pe hi5 ca ii place poza mea si pe id la fel mi-a zis ca ii place poza mea de la avatar si el s-a combinat cu o fata cam dupa 3 saptamani de cand ne-am despartit... chiar nu stiu ce sa cred despre el, ce a vrut de la mine sau daca a tinut la mine, voi ce credeti? astept parerea voastra

Răspuns Câştigător
| Byencutzz a răspuns:

Emm baieti din astia sunt peste tot. eu zic ca nu merita sa te gandesti la el a fost nesimtit. vreau sa-ti zic ca aa mi s-a int si mie dar nu partea cu barfitul statea ca mine si in acelasi timp ca prietena mea bineinteles cand am aflat l-am sunat si prostu nu recunostea si eu il iubeam asa mult sad l-am uitat la vasrta noastra se uita usor maine vezi altu poimanine altu vreau doar sa-ti zic sa fi atenta cu urm iubit si cu prietenele p care le ai
Eu zic sa-l lasi in pace sa nu te gandesti la el nu meritasad el doar si-a batut joc straight face si sa-ti gasesti p cineva care te merita si te iubeste cu adv
Appn sa nu crezi in vb asta: "Te iubesc" pentru ca f multi fol asceasta vb sa impresioneze fetele asa ca dp felul in care se comporta iti dai seama daca te iubeste sau nu
Pa, pakiss

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ce vrei sa mai stii, nu ai aflat destule "ca esti proasta de bubui" acu' pe bune chiar nu-ti dai seama ca nu trebuie sa te mai intereseze sau nu ti-a fost suficient, acest sut in fund inseamna un pas inainte, o experienta de viata, alta data mai vigilenta.

| florynnaa a răspuns:

Uita-l chiar daca nu e usor.nu s-a terminat mama baietilor.inca mai e gravida asa ca...fii happy si bucurate de viata.:*

| Khalesionfleek a răspuns:

Gasesteti ceva de luncru si uita de el un hobby de-al tau. Nu merita chiar nu merita! Gasesteti alt baiat

| daanyelaa a răspuns:

Cel mai bine este sa-l uiti.baieti sunt atatia.mai buni kel. daca te iubea, macar daca tinea la u.nu statea cu prietena ta,. iar cel mai urat lucru este ca si ea ti-a ascuns astawinkingpoate ca el se astepta sa-l mai kuti u. ii place sa ffie kutat de fete. uita-l. poti gai pe cineva care sa te iub cu adevwinkingsucces.si sper ca ti-am fost de ajutorwinking