| Annutzica a întrebat:

Hi TPU!
Mie imi place de un baiat care e la pregatire cu mine, dar din pacate pentru mine are prietena. Mai vine cateodata pe la noi prin clasa, dar nu vorbim atunci. Vorbim doar la pregatire pentru ca acolo nu sunt prietenii lui de fata, in fine nu prea vorbesc cu el in afara pregatirii. Nu stiu ce sa fac, nu stiu, oricum el nu se desparte una cu doua de persoana iubita. As vrea sa-mi spuneti ce ar trebui sa fac. Cat mai multe chestii- primiti funda!

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te bagi. Totusi, ai putea sa te apropi mai mult de el si sa-l faci sa realizeze ce fel de persoana esti. happy

| positivity a răspuns:

Bună.
Ce ar trebui tu să faci? Să renunţi.
Pur şi simplu are iubită, nu ai ce să faci; nu îl poţi controla. El o iubeşte pe acea fată, dacă crezi că el este pentru tine o persoană importantă lasă-l să fie fericit.
Când se va despărţi, atunci poţi încerca să fii cu el; sau mă rog, ce vrei tu să faci.

O zi bună.

| IonutAxi a răspuns:

Daca el are iubita, nu stiu ce sa zic..asa daca era singur mai faceai ceva, dar asa are iubita.

| SkilletFanAlex a răspuns:

Daca e un tip cunoscut si ea la fel
pote sta impreuna cu ea ca le spun toti ca le sta bine sau ceva de genu