| MaTrIx8378 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......iste-poze/ ...Si continuarea la intrebarile voastre:

Nu este cunostiinta, am intalnito pe acel site, am cu ea dupa aia pe mess am vb foarte bine, ne'am inteles pana sa ma cert cu ea din cauza ca ii ziceam ca daca are pe altcnva... ea imi zisera daca vreau sa vin la ea sa ne intalnim. ca cica parintii iei sunt plecatii in alta tara si a ramas doar ea acasa si sa vin si la ea acasa dar eu asa mai timid. i'am zis ca momentan nu si ia a zis ok, o cunosc de 3 zile, in prima zi de cand am vb. am vb mult si ne am inteles. a doua zii... mai vb. dar imi raspundea foarte greu la niste intrebari sau schimba pur si simpu schimba subiectul, acum ma puteti crede cum vreti nebun/obsedat sau nu mai stiu cum, dar eu simt ceva pentru ea imi place de ea si nu o pot uita si daca as vrea, aseara imi zisera daca vreau sa vin la ea mi-a zis cam pe unde sta asa mai exact in buc, si i-am zis ca o sa vin intr-o zi, dar azi cand m am certat cu ea a zis ca are treaba cu sc etc am specificat mai sus, si am incercat sa-i zic sa vina maine cu mine undeva sa ne intalnim si a zis ca nu, chiar nu stiu ce sa fac, am intrebat-o de 100 de ori daca zice adevarat tot ce mi-a zis pana acum si a zic ca e adevarat, daca e sa mai o intreb ceva de genu asta poate se supara si mai si, si mai multe chesti cand ii ziceam ca o iubesc:]] zicea doar aha sau nu stiu ce, mai astept raspunsurii de la voi si mersi pentru sfaturi, chiar nici eu nu stiu ce sa fac acum, o sa i mai zic vineri, sa ne intalnim in weekend poate asa o veni, si nu mai are cu ce sa se scuze, Multumesc!

1 răspuns:
| heartslow a răspuns:

Te inteleg perfect si eu am invitat o fata la o intalnire, tot asa ma intelegeam bine cu ea si imi dadea de inteles ca, ii place de mine, si apoi am intrebat-o daca, putem merge la un suc, si prima oara a zis da (asta era cu o zi inainte ) si a ramas ca vb pe mess sa stabilim cand si unde maine si apoi sa scuzat, a doua zi, ca are niste probleme ca o doare capul si bla-bla, iar apoi a inceput sa se indeparteze de mine. In concluzie, vreau sa-ti spun sa fii mai detajat in ceea ce priveste fetele pentru ca ele nu pun suflet intr-o relatie (ai vazut si tu, din propira experienta ), probabil ca ii placea de altu. Deci incearca sa privesti totul un pic mai detajat (stiu ca e cam imposibil) dar incearca. Sper ca ti-am fost de folos.happy