| And7280394847 a întrebat:

I-am trimis de revelion cand eram foarte beata un mesaj celei mai bune prietene cum ca as face sex cu iubitul ei. Nu a vazut atunci si s-a uitat ieri in conversatia noastra si a vazut mesajul. Si nu vrea efectiv sa mai vorbeasca cu mine. Ideea e ca era un mesaj la betie si nu a fost nimic serios si sincer nici nu prea-mi place de iubitul ei. Ce sa fac sa o impac ca nu vrea sa inteleaga cu explicatiile?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu ce sanse ai sa te creada... Las-o 2-3 zile sa se calmeze si incearca dupa sa vorbesti iar cu ea

| Doloresidk a răspuns:

Omul la betie cam spune adevarul... laughing

| Hammurabi a răspuns:

Hmm... de ce ai face așa ceva celui mai bun prieten?
Când ești beat, singurul lucru care se întâmplă e că tot ceea ce ai în minte și nu spui când ești treaz, când iești beat iese la suprafață.
Eu îi dau dreptate. Ea poate e cea mai bună prietenă a ta, dar tu nu ești deloc cea mai bună prietenă a ei.
Chiar dacă tu ai crede asta, subconștientul tău nu e deloc de acord cu tine.
"un mesaj la beție" nu e absolut deloc o scuză.
Nici măcar nu te-ai străduit să găsești o explicație mai bună.

| Emma30555 a răspuns:

E foarte ciudata gluma ta. O prietena bună e la fel ca o sora ca cineva din familie. Cum sa i spui asa ceva oricât ai fii de beat. O prietena e un om de baza în care ai încredere. Sincer, tu știi ce înseamnă o prietenie? Se explica decât dacă asa sunteți voi și va permiteți anumite glume mai dubioase.

| ywar a răspuns:

Totdeauna mi-au placut "vacile furajate" care se imbata. Le iubesc de mor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Incearca daca poti cumva sa ii explici, daca nu vrea sa te asculte, nu-ti mai pierde vremea cu ea, sau asteapta un timp, si apoi incearca sa ii explici din nou. Sa ai o seara frumoasa.

| bbobo22 a răspuns:

Daca s-a suparat, inseamna ca te crede in stare sa te dai la iubitul ei. Se pare ca nici in al ei iubit nu are incredere si ii este frica ca nu cumva sa o insele cu tine laughing
Dar, tinand cont ca nu s-a intamplat nimic nu vad de ce sa stea suparata pe tine mult timp, mai ales daca este prietena ta cea mai buna. Nu poti decat sa-i ceri scuze, sa-i explici ca a fost o gluma proasta la betie si sa ai rabdare sa-i treaca.

| Zuse a răspuns:

Gata, i-ai explicat... dai pace o vreme si daca nu vine de la sine revii din nou.

| Dom1 a răspuns:

Așteaptă puțin, își va da seama ca a fost o gluma proasta, dar nici ea nu poate sa se comporte ca și cum nu s-a întâmplat nimic.