| ElizaMaria199 a întrebat:

I-am zis si el mi-spus ca el m-a iubit si eu l-am respins mereu ceea ce nu e adevarat si dupa mi-a zis ca e o gluma si eu mi-am cerut iertare si ca imi pare rau dar el nu da doi bani pe părerile mele de rau si ma evita faza eu am incercat mereu sa fiu drăguță cu el tot daca nu il placeam faza e ca acum il plac si eu dar nu stiu cum sa îi spun as vrea dar nu stiu nu stiu ce are cum sa fac sa il impac tu crezi ca el mai simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Eu cred ca zicandu-i si el spunandu-ti ca el si ca tu si ca nu cred si ca da poate mai are da nu prea si, stii ce zic?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă spune că el te-a iubit și acum i-a trecut, lasă-l.