| anonim_4396 a întrebat:

Idei de cadouri de 1 martie pentru iubita mea? Eu m-am gandit la un buchet de flori dragut si un martisor gen brosa sau bratara, este ok? Astept pareri in special din partea fetelor.

Răspuns Câştigător
| andreeacojoc3445 a răspuns:

Este ok.

4 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

E suficient. Daca iubitul meu mi-ar da asta as fi multumita.In cazul in care martisorul ar fi sub forma de brosa ar fi fain sa fie suflat cu aur.Totusi presupun ca i-ar placea mai mult sa primeasca ceva facut de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ok, sunt destule modele de martisoare prin mall. Si cei de la meli melo au scos o colectie faina, poti sate uiti pe site. Poti sa iei si un ou kinder si sa bagi martisorul in locul jucariei si sa il lipesti la loc. Cred ca ar fi simpatic ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E mai mult decât okay.

| DoriKat a răspuns:

Eu asta mi-as dori sa primesc de 1/8 martie https://www.smuff.ro/......cat-cu-aur

depinde de cat timp sunteti impreună. Daca abia va cunoasteti, e ok, daca aveti o relatie lungă mai degrabă ii iei un colier pictat manual sau ceva special care să aibă legatura cu modul in care v-ati cunoscut, sau daca o alinți "pisi" sa ii iei o pisica de plus ..etc