| anonim_4396 a întrebat:

Idei de cadouri de Craciun pentru parinti? happy
Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Pt tatal tau : Un parfum, un ceas ( rol3xlaughing) un pachet de ala special cu aftershave,deo.iar pentru mama ta? happy O bratara, o carte cu Cea mai Buna mama, un inel, un ceas elegant, mai multe vase de spalat*glumeam*

5 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Inchizi lumina si vii cu un tort cu lumanari, confeti si sampanie

| SimonaQs a răspuns:

Pentru tatal tau un ceas un parfum iar pentru mama ta o bratara un ceas un inel un parfum o brosa

| NoName000001 a răspuns:

Eu i-am cumpărat mamei un parfum de la Zara. E ieftin și nu miroase chiar nașpa! big grin Tatei îi voi cumpăra integrame, fiindcă îi plac!

| kiss100 a răspuns:

O rama cu imaginea voastra

| bosstop2012 a răspuns:

Nu conteaza sa le dai cadouri si sa-i iubesti!