| Anonimanonim999999 a întrebat:

Idei de cadouri de ziua unui baiat

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Ceva simplu si util, gen dulciuri, o bautura ceva, gestul conteaza, nu neaparat sa-i dai cine stie ce, iar daca e om, prezenta ta va fi cel mai mare cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O brățară sau un lanț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ne adunam la ziua cuiva la baut puneam simbolic prezervative o sticla de ceva scump si restul bani cam 50 de unul
Bani bautura si prezervative nu au cum sa nu fie de folos daca baiatul are 16 sau 20 de ani

| NonZarek a răspuns:

Cumpără ceva care sa fie legat de hobby-urile lui, ceva ce ii place.
Dacă I plac serialele, cumpara un tricou cu serialul acela, sau o cana, găsești atâtea lucruri de cumpărat.

Majoritatea băieților sunt foarte mulțumiți și apreciază orice ar primii, în special dacă e ceva handmade. Daca nu îl cunoști asa de bine încât sa stii care sunt hobby-urile lui, poți cumpăra un tricou, un hanorac, minge de fotbal, sa printezi o poza cu voi și cumperi o rama.

| al0o0o0 a răspuns:

Ceas, parfum, minge de fotbal, baschet, etc., jocuri de consola sau gift card-uri la Steam, PS, Xbox etc., mouse, tastatura, mousepad, tot ce tine de periferice. Le mai poti lua si haine, sapca, Discord Nitro pe un an, Faceit premium pe un an daca se joaca CS sau Dota, skin-uri pe CS, skin-uri pe LoL(daca joaca).

| DenqOO a răspuns:

Ceas, parfum, curea, portofel.
Acum daca stii ceva despre el...