| anonim_4396 a întrebat:

Ieri m-am intalnit cu prietena si era singura acasa. Am lasat-o la scara si m-am intors acasa. Era 1 noaptea. Azi m-a intrebat daca as fi vrut sa ma invite la ea si i-am zis ca m-as fi bucurat daca ar m-ar fi invitat. Apoi a zis ca data viitoare sa stam in casa ca suntem mari. Voi ce credeti ca vrea? E ceva cu subinteles?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai asteapta sa vina acel moment, poate a zis doar sa te incite. Daca vroia ceva neaparat, fii sigur ca te invita acum, nu mai astepta o data viitoare.Sa va iubiti maxim!

| VladGH a răspuns:

Cred ca tu ai tinut prea mult frina trasa si acum ea ti-a dat de inteles ce ai de facut. Pregateste prezervativele si cum iti vine ocazia sa fii gata de atac.

| AddaRosee a răspuns:

Poate vrea sa petreceti mai mult timp impreuna ori sa faceti dragoste nu stiu.Du-te pe la ea vezi ce are de gand ^^

| baggage a răspuns:

E clar ce vrea... daca e prima data pentru amandoi discutati mai mult ..bafta :p