|

Îl cunoașteți pe Abi "talent"? Oare cu ce se ocupă părinții lui de au avut bani sa îl facă așa popular?

12 Raportează Evaluează
12 răspunsuri:
| a răspuns:

A invatat matematica la scoala

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Ceva "şmenari" obositi ce fura si fac afaceri ilegale.Ca altfel nu ai cum sa iti explici cum i-au permis sa nu mearga la scoala, cum nu vine protectia copilului la ei acasa dupa ce au facut asta si public.

| a răspuns:

Cine mai este si asta? un link ceva. sunt curios!

| a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Https://www.youtube.com/watch?v=AzWQrZ5sAmY
O sa regreti ca ai intrebat asta :))

| a răspuns (pentru Adry05):

Woow ce Gaozar... Are si fanii... probabil la fel de Gaozari!laughing)))

| a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Copii de 10 ani care nu stiu sa faca distinctia intre bun si gunoi.
Era odata o postare despre el pe Facebook si pagina critica fanii lui ca au doar 10 ani sau chestii de genu, si o desteapta prin comentarii "hei, eu am aproape 18" laughing))))))

| a răspuns:

Tacsu-i proxenet, iar ma-sa ii casnica.

| a răspuns:

Parintii lui nu l-au facut popular. El singur a ajuns sa fie popular prin piesa gucci. Ei doar l-au sustinut dpdv financiar. Nu stiu cu ce se ocupa, dar chiar si asa, carui parinte nu i-ar placea sa-si rasfete copilul

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Umbla foarte mult prin Primaverii si Victoriei, il stie un amic foarte bine. Iti garantam ca real nu dai 2 lei pe el, cine a fost la balul bobocilor din Cantemir Voda stie ce vorbesc.

| a răspuns:

Statea in cluj era vecin cu mine. parintii lui aveau bani. cand era mic venea dupa bloc cu prietenii lui fuma, injura

| a răspuns (pentru Patrecea):

DE UNDE AVEAU BANI? Asta e esenta intrebarii. Presimt camatari/trafic de persoane, ca niste oameni care chiar muncesc pentru banii lor si cistiga peste medie de cele mai multe ori au simtul penibilului.