| aleee a întrebat:

Imi dati si mie niste idei care sa ma ajute sa ma place fetele mai mult. va rogggggg

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Incearca sa fii original! Nu copia pe nimeni! Fii tu insuti! happy
O zi buna!

| Aiurita a răspuns:

Fi tu insati-.-". Daca cineva nu te place pentru ceea ce esti, nu te merita. Nu trebuie sa te schimbi doar ca sa te placa x sau y. Vei vedea ca intr-o zi o sa fie si o fata care sa te aprecieze asa cum esti.winking

| ceco a răspuns:

Invata sa scriilaughing Imi dati si mie niste idei care sa ma ajute sa ma place fetele mai mult. va rogggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ne iei la misto?! Ai nume de baiat si apari ca fata?>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexyka? nu te supara cati ani ai? cum ar putea fetele sa te place? poate cum ai putea face ca fetele sa te placa poate...BE YOU