| Nana18 a întrebat:

Imi place de un baiat care nu demult mi-am facut cunostinta cu el dar nu stiu daca si lui ii place dar una stiu, mereu se uita cu niste ochi la mine si nici nu stiu ce sa cred dar eu simt ca cu zi in zii imi place si mai tare. Ce sa fac si cum sa fiu cu el?

5 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Buna.
Fii blanda cu el, vorbeste-i frumos daca vezi ca asa iti raspune si el inseamnaca la sigur te place.Petrece cat mai bine timpul cu el si totul va fi ok.
Numai bine si multa bafta.
Pa, pa.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Pune pe cineva sa-l intrebe daca nu iti poti face curaj sa vorbesti cu el, ceea ce ar trebui sa faci! Bafta!

| Șttefania a răspuns:

Poi eu zic sa il intrebi direct " Tie iti place de mine?" sau sa il intrebi "Tie de cine iti place?" Eu asa l-am intrebat pe un baiat si mi-a zis ca de mine si parampamthinking
Adica stii tu Eu zic sa il intrebi direct, cu tupeu.

| JoBrooks a răspuns:

Off... e cam complicat. Sincer, nu vreau sa te descurajez, dar si eu credeam la fel despre un baiat, dar nu era asa. Insa, cu timpul, a inceput sa ma indregeasca si uite'ma acum cu el impreuna de 6 luni. Deci, uite cum am facut eu. Am pus pe cineva care era foarte apropiat de el sa'l intrebe si atunci am stiut. Eu zic sa faci si tu la fel. Sper sa te ajute ce ti'am zis. Eu iti doresc numai bafta!love struck

| Florinnnnnnnn a răspuns:

Buna Nana eu o sa-ti zic niste semne de unde sti ca un baiat te place :

1. E rautacios cu tine.
2. Se uita isistent la tine.
3. Iti ia apararea.
4. Se baga in seama cu tine.
5. Cand vorbeste cu tine mereu zambeste.
6. Te face sa razi.
7. Te ajuta cu tot ce poate.
8. Cand va jucati sau e rautacios incearca sa te atinga sau sa te tina de mana.
Cam astea sunt in general.
Sper ca te-am ajutat.
Daca vr sa-mi multumesti fundita.