| okrobi2900 a întrebat:

Imi placea de o fata, am iesit de cateva ori si ieri mi-a spus ca nu vrea relatie momentan pentru ca ii placea de un alt baiat si nu a mers deloc treaba si dupa ce am mai vorbit putin a zis ca inca crede ca mai are sentimente fata de baiatul ala, ce ar trebui sa fac?
*

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Sa-i spui ca o lasi sa-si puna ordine in minte si sa te caute cand o sa-si doreasca cu adevarat ceva cu tine, daca o sa-si doreasca.

Viata e prea scurta sa fii un plan de rezerva, daca ea vrea sa si-o iroseasca cu gandul la respectivul, e alegerea ei, dar asta nu inseamna ca o sa trebuiasca sa ti-o irosesti si tu asteptand ceva ce e posibil sa nu se intample.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Caută alta

| QElenaBoghiu a răspuns:

Dacă ești disponibil să aștepți resturile altora. Așteaptă!

Eu te sfătuiesc să îți cauți o persoana care îți poate oferi ceea ce oferi.

| ℓαυяα a răspuns:

Ar trebui sa îți iei gândul de la ea.

| Adry05 a răspuns:

S-o lasi, n-o interesezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Mersi,am facut ce ai zis in primele randuri si acum am sa las timpul sa treaca