| ronnieron a întrebat:

Imi puteti da numarul de telefon si numele si varsta? Ca nu prea a oameni in lista din telefon big grin.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numarul meu e: 0034... numele Florin si am 20 de ani. Oricum numarul meu e din Spania, nu sunt in tara in momentul actual.

| negru30 a răspuns:

Acum se trece si varsta - eu am 100 dar nu am telefon pentru ca la varsta asta nu mai vad bine

| Rockart a răspuns:

Bună! Alt pedofil? Nu cred că există asemenea proaste pe site-ul ăsta care să-ţi pice în plasa.

| DeathIncarnate a răspuns:

rolling on the floor)))))))fa-ti o gagica sa-ti dea ea nr te telefon

| DeutzaMyky a răspuns:

De ce ai vrea asta?hee hee

| Cosminovici18 a răspuns:

Dc? cauti linii fierbinti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) asta-i bunalaughing) raspunsul meu este nu.winking ti-as da doar varsta 14 aniwinking hai pa.